Kurtarma Aracı

DigiByte kurtarma aracı ile bağlantı ya da senkronizasyon sorunu yaşadığınız, DigiByte Go, DigiByte Android ve iOS gibi cüzdanlarınızda mahsur kalan DGB coinlerinizi kolayca başka bir adrese aktararak kurtarabilirsiniz.

DigiByte Kurtarma Aracı


SIK SORULAN SORULAR

DigiByte Kurtarma Aracı güvenilir mi?
Evet. DigiByte kurtarma aracı, DigiSweep adlı uygulamanın Türkçe'ye çevrilerek üzerinde bazı iyileştirmeler yapılmış halidir. Uygulama bugüne kadar yüzlerce kişi tarafından sorunsuzca kullanılmıştır.

Özel anahtarlarımı başkası görebilir mi?
Hayır. DigiByte kurtarma aracı, alıcı tarafında (client side) çalışan bir yapıdadır. Girdiğiniz özel anahtarlarınız ve kurtarma ifadeleriniz asla cihazınızın dışına çıkmaz, herhangi bir sunucuya gönderilmez veya kaydedilmez.

Programı bilgisayarımda çalıştırabilir miyim?
Evet. İsterseniz buraya sağ tıklayıp DigiSweepTr.html dosyasını bilgisayarınıza kaydedebilir ve herhangi bir web tarayıcısı ile açarak programı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

DigiByte Kurtarma Aracı ücretli mi?
Hayır, tamamen ücretsiz. Kurtardığınız coinlerinizi yeni adresinize gönderdiğiniz son aşamada size DigiByte Türkiye Topluluğu'na küçük bir bağışta bulunma seçeneği sunulur. İsterseniz bu meblağı değiştirebilir veya tamamen sıfırlayabilirsiniz.

Yorumlar

  1. Beta mobil cüzdanı test ederken yaşadığım senkronizasyon sorunu sebebiyle içeride kalan coinlerimi sorunsuzca yeni cüzdanıma aktarabildim. Teşekkürler.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. DigiByte Türkiye Topluluğu.

Haftanın Popüler Makaleleri:

Hangi Cüzdan?

Nasıl Mining Yaparım?

Nereden Alırım?