Destek Olun

DigiByte gibi merkeziyetsiz Blockchain projeleri, kullanıcı ve yatırımcılarına daha özgür ve güvenli bir ortam sağlarken, belirli bir şirket veya devletin finansal desteği desteği olmadan ya da ICO'lar gibi önceden basılmış coin satmadan faaliyetlerini sürdürmektedir.

Onlarca farklı ülkeden binlerce gönüllü insan; geliştirme, marketing ve bağış katkılarıyla kar amacı gütmeyen merkeziyetsiz bir topluluk olan DigiByte Foundation'a katkı sağlamaktadır.

DigiByte Foundation

Toplanan bağışlar Blockchain teknolojisi sayesinde şeffaf bir şekilde takip edilebilmekte olup, bu fonlardan yapılan harcamalar sosyal medya hesaplarından duyurulmaktadır.

Sizlerde DigiByte Blockchain projesinin daha fazla gelişim ve marketing faliyetlerinde bulunarak büyümesine destek olmak istiyorsanız, aşağıda açıkladığımız fonlara DGB göndererek katkıda bulunabilirsiniz.

Ayrıca sizin için hazırladığımız DigiByte temalı ürünleri satın alabileceğiniz yerel mağazamızdan alışveriş yaparak ya da bilgisayarınızda bir full node çalıştırarakta bize destek olabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

DIGIBYTE FOUNDATION
DEVELOPMENT FONU
Bu fonun amacı DigiByte Blockchain'i geliştirme projelerine kaynak sağlamak ve aylık 3000 USD yi bulan rutin servis giderlerine destek olmaktır. Fon DigiByte kurucusu Jared Tate tarafından kontrol edilmektedir.
DigiByte Foundation Fonu
DFVsFBiKuaL5HM9NWZgdHTQecLNit6tX5Y
Bakiyeyi görüntüleyin

DIGIBYTE AWARENESS TEAM
MARKETING FONU
Bu fonun amacı DigiByte projesinin marketing faliyetlerini desteklemektir. DGBAT yürüttüğü çalışmalar için gereken desteği bu fondan karşılar. Fon DGBAT kurucusu Rudy Bouwman tarafından kontrol edilmektedir.
DGBAT Fonu
DJvsm5mCp4a3YsJXxxiLk9MDWVwvrFDPm3
Bakiyeyi görüntüleyin

DIGIBYTE TÜRKİYE
DESTEK FONU
Bu fonun amacı DGB Türkiye topluluğuna destek olmaktır. Server giderleri ve yurt içi faaliyetler bu fondan karşılanır. Fon DigiByte Türkiye topluluğu kurucusu Murat Akyurt tarafından kontrol edilmektedir.
DigiByte Türkiye Fonu
DQ5PRURES4RCTutBVMoGy33NCZhG37ZURU
Bakiyeyi görüntüleyin

DigiByte Thank You

Yorumlar

Haftanın Popüler Makaleleri:

Hangi Cüzdan?

Nereden Alırım?

Nasıl Mining Yaparım?